Nowy rok czy zmiana cyfry?

Pierwsza chwila ekscytacji za nami;

Były fajerwerki, bąbelki, życzenia, może lzy wzruszenia. I nagle jak wybuch bomby atomowej ze wszad wyłażą teksty typu: planowanie, postanowienia, zmiana, aktualizacja……i pojawia się myśl, czy mi w tym poprzednim roku było złe? Pewnie nie.

Ale czy może być lepiej? Myślę ze może. Tylko jak to zrobić aby nie oszaleć, nie zakopać się gdzieś głęboko i w końcu ryknąć : A dajcie mi wszyscy święty spokój! Łatwe to nie jest.

Ale nie musi być trudne.

Możesz owszem czytać, słuchać wszystkich znawców tematów i dojść do wniosku, ze z tobą jest na pewno cos nie tak, bo tempo inne a poza tym to ty nie wiesz co i jak!

Ale możesz również posłuchać siebie. Przyjrzeć się temu co osiągnąłeś, co zrobiłeś a czego nie. Jeśli nie zrealizowałeś jakiegoś planu , to sprawdź dlaczego i po woli acz skutecznie realizuj to co chcesz, kochasz i czego pragniesz.

Troche jak w dowcipie. Gdy kolega pyta drugiego , skąd ma nowy rower. A on mu opowiada o randce z miejscowa pięknością. Randka miała się skończyć gorąco i namiętnie. I gdy już przybyli do alkowy owej niewiasty i ta stanęła przed nim naga i wypowiedziała słowa: Teraz weź to o czym tak długo marzyłeś. On się odwrócił złapał rower i pojechał do domu.

Bo oczekiwania innych nie sa naszymi

I tego Wam zycze

Wszystkiego dla Was najlepszego

Sprawdź też:

Jestem najwazniejsza dla siebie

Często na konsultacjach pytacie: Dlaczego kolejny raz powiedziałaś TAK? Obiecywałaś sobie, że już nigdy więcej, że teraz tylko SIEBIE będziesz stawiać na PIERWSZYM miejscu. Już

Czytaj dalej »

Idealny przepis na ciasto

Taka sytuacja.. Zamierzam upiec ciasto, nic trudnego prawda? Znalałam przepis i zabieram się do dzieła. Bo przecież to będzie działo. Składniki: Wszystko mam, formę tez

Czytaj dalej »

Bądźmy w kontakcie