Nie bój się marzyć i działać

Gdy się ktoś nas zapyta czego się boimy czy czegokolwiek się boimy, najczęściej odpowiadamy, że my się niczego nie boimy. Jesteśmy rewelacyjni a przyznanie sie do strachu , w naszych własnych oczach nam umniejsza.

Dlaczego?

Może dlatego, że jako dzieci często słyszeliśmy , że to nie wypada bo jesteśmy już duzi, duże. Co inni pomyślą. Bo opinia innych na nasz temat jest ważniejsza od naszej własnej. Czy czytając to nie pomyślałaś ,że to absurd?

Stawianie siebie na kolejnym miejscu, zamiast na pierwszym?

A później pojawia się lęk, który nas blokuje, który mówi, że nie warto czegokolwiek zaczynać bo to się nie uda.

A nasze marzenia, plany, wkład w pracę?

Nasze….

Aż nagle przychodzi taka chwila, gdy zaczyna się budzić w tobie bunt. Zaczynasz widzieć, że jesteś mniej ważna, twoje potrzeby nie są ważne. Bo to tylko ty a ty przecież jesteś właśnie taka………..

A teraz wyobraź sobie, że…

Jesteś niezwykła, to co robisz jest wspaniałe a twoje plany, projekty…

I gdy tylko zaakceptujesz swoją wyjątkowość i zaczniesz działać tak jak ty tego chcesz, okaże się, ze masz niesamowita energie i inni widzą ciebie taka jak jesteś naprawdę.

Zacznij walczyć o siebie

Nie bój się

Nie są istotne myśli i opinie innych, istotne są twoje.

A jeśli nie dajesz rady, jeśli nie wiesz co zrobić , poszukaj profesjonalnego wsparcia

Sprawdź też:

Jestem najwazniejsza dla siebie

Często na konsultacjach pytacie: Dlaczego kolejny raz powiedziałaś TAK? Obiecywałaś sobie, że już nigdy więcej, że teraz tylko SIEBIE będziesz stawiać na PIERWSZYM miejscu. Już

Czytaj dalej »

Idealny przepis na ciasto

Taka sytuacja.. Zamierzam upiec ciasto, nic trudnego prawda? Znalałam przepis i zabieram się do dzieła. Bo przecież to będzie działo. Składniki: Wszystko mam, formę tez

Czytaj dalej »

Bądźmy w kontakcie